Oglądać serial
Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
online

Serial Zákon a pořádek: Zločinné úmysly
Wybieraj z poszczególnych odcinków seriali Zákon a pořádek: Zločinné úmysly online lub oglądaj cały sezon! GONET.TV oferuje archiwum i transmisję online 123 polskich, czeskich i zagranicznych stacji TV na żywo i do 30 dni wstecz. Aby uzyskać maksymalny komfort oglądania, można korzystać z funkcji cyfrowych, takich jak nagrywanie, pauza lub biblioteka wideo z ponad 1 393 tytułami. Zamów GONET.TV jeszcze dziś tylko za 1 zł!

Informacje o serialu

Třetí samostatný seriál z rodiny Law & Order nám představuje případy newyorského policejního oddělení zabývajícího se šetřením těch nejzávážnějších a nejsložitějších případů, jež se mohou v New Yorku stát. Týmu excelentních vyšetřovatelů vévodí excentrický detektiv Robert Goren (Vincent D'Onofrio), jenž s logikou sobě vlastní odhalí i jinému vyšetřovateli skryté okolnosti. Jeho partnerkou je detektiv Alexandra Eames (Kathryn Erbe) a u soudu má hlavní slovo státní zástupce Ron Carver (Courtney B. Vance).

Aktorzy: Kathryn Erbe (Detective Alexandra Eames), Vincent D'Onofrio (Detective Robert Goren), Jamey Sheridan (Captain James Deakins), Courtney B. Vance (A.D.A. Ron Carver), Leslie Hendrix (Dr. Elizabeth Rodgers), Eric Bogosian (Captain Danny Ross)
Data produkcji: 2001-2006
Ocena: 75 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji Barrandov Krimi 4.9.2022 20:00
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja