Дивіться
Phineas a Ferb
онлайн

Phineas a Ferb
  Трейлер шоу Phineas a Ferb Трейлер
Дивіться Phineas a Ferb онлайн або вибирайте із сотень казок і фільмів. Спробуйте GONET.TV за 0.10 € протягом 10 днів без зобов'язань. Розважайтеся всією родиною з улюбленими казками, серіалами та дитячими шоу. Крім того, дивіться 33 телеканалів, включаючи необмежену кількість завантажень, бібліотеку відео та до 30 днів перегляду. Порадуйте себе та своїх малюків за 0.10 € на місяць.

Інформація про програму

Phineas a Ferb, neznají nudu.
Phineas a Ferb jsou bratři a nejvíc ze všeho je baví vynalézat. To se ovšem nelíbí jejich sestře Candy, která každou volnou chvíli využívá k tomu, aby o nich pověděla rodičům. Naši hrdinové také mají také trochu neobvyklého domácího mazlíčka - ptakopyska Perryho, ale není to jen tak obyčejný domácí mazlíček. Když se nikdo nedívá, rázem se z něj stává hrdina, který bojuje proti zákeřnému doktoru Dutošvarcovi.

Ориг. назва:

Phineas and Ferb

Актори: Vincent Martella (Phineas Flynn), Thomas Sangster (Ferb Fletcher), Ashley Tisdale (Candace Flynn), Dan Povenmire (Dr. Heinz Doofenshmirtz), Jeff 'Swampy' Marsh (Major Francis Monogram), Dee Bradley Baker (Perry the Platypus)
Країна: США
Рік випуску: 2007-2008
Оцінка: 81 %
  Чеська Республіка Чеська Республіка   Словаччина Словаччина   Англійська Англійська   Польща Польща   Хорватія Хорватія