Phineas a Ferb

Oglądać
Phineas a Ferb
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 119 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł za miesiąc bez zobowiązań.. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 1 zł!

Informacje o programie

Phineas a Ferb jsou bratři a nejvíc ze všeho je baví vynalézat. To se ovšem nelíbí jejich sestře Candy, která každou volnou chvíli využívá k tomu, aby o nich pověděla rodičům. Naši hrdinové také mají také trochu neobvyklého domácího mazlíčka - ptakopyska Perryho, ale není to jen tak obyčejný domácí mazlíček. Když se nikdo nedívá, rázem se z něj stává hrdina, který bojuje proti zákeřnému doktoru Dutošvarcovi.

Gatunek: Animowany, Akcji, Komedia, Familijny, Science Fiction
Reżyseria: Derek Lee Thompson, Sue Perrotto, Kim Roberson, Jeff 'Swampy' Marsh, Jay Lender, Russell Calabrese
Aktorzy: Vincent Martella (Phineas), Dee Bradley Baker (Perry the Platypus / Additional Voices), Bobby Gaylor (Buford), Thomas Sangster (Ferb), Robert Gaylor (Buford Van Stomm), Kelly Hu (Stacy)
Scenariusz: David Shayne, David Shane, Elizabeth Ito, Richard Goodman, Patrick A. Ventura, J.G. Quintel
Kraj: Stany Zjednoczone
Data produkcji: 2014
Ocena: 79 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja