Дивіться фільм
Florenc 13:30
онлайн

Фільм Florenc 13:30
  Трейлер до фільму Florenc 13:30 Трейлер
Дивись фільм Florenc 13:30 онлайн . Спробуйте GONET.TV за 0.10 € протягом 10 днів без зобов'язань. Замовляйте GONET.TV і дивіться 195 фільмів і 33 телевізійних каналів до 30 щоденного архіву та необмеженого запису через Інтернет на телевізорі чи комп’ютері. Розважайтеся з GONET.TV вже за 0.10 € !

Інформація про фільм

FLORENC 13:30 to je místo a čas odjezdu expresního autobusu na lince Praha - Karlovy Vary, který je dějištěm české filmové komedie.
Při každém cestování se v dopravním prostředku náhodně setkávají lidé, směřující na totéž místo. V cíli se obvykle rozejdou každý po svém, aniž by se o sobě navzájem něco dozvěděli. V autobuse, který je dějištěm tohoto snímku, tomu ale bude trochu jinak. Je půl druhé odpoledne jakéhosi krásného dne, z nádraží Florenc právě vyjíždí rychlíkový spoj do Karlových Varů. Pasažéři se trochu obhlédli už při čekání na nástupišti i v boji o výhodná místa. Vznikají drobné neshody a roztržky, ovšem řidič Honza je nezdolný optimista a jeho dobrá nálada je nakažlivá...

Жанр: Комедія
Режисер: Josef Mach
Актори: Josef Bek (Bus driver), Jiřina Bohdalová, Vlastimil Brodský (Magician), Karel Effa (Mr. Konícek), Eman Fiala (Fan of Slavia), František Filipovský (Mr. Kadet)
Рік випуску: 1957
Оцінка: 65 %
  Чеська Республіка Чеська Республіка   Словаччина Словаччина   Англійська Англійська   Польща Польща   Хорватія Хорватія