Film
Florenc 13:30

Film Florenc 13:30
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 139 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł przez 10 dni bez zobowiązań.. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 1 zł!

Informacje o filmie

Při každém cestování se v dopravním prostředku náhodně setkávají lidé, směřující na totéž místo. V cíli se obvykle rozejdou každý po svém, aniž by se o sobě navzájem něco dozvěděli. V autobuse, který je dějištěm tohoto snímku, tomu ale bude trochu jinak. Je půl druhé odpoledne jakéhosi krásného dne, z nádraží Florenc právě vyjíždí rychlíkový spoj do Karlových Varů. Pasažéři se trochu obhlédli už při čekání na nástupišti i v boji o výhodná místa. Vznikají drobné neshody a roztržky, ovšem řidič Honza je nezdolný optimista a jeho dobrá nálada je nakažlivá...

Gatunek: Komedie
Reżyseria: Josef Mach
Aktorzy: Josef Bek (Bus driver), Jiřina Bohdalová, Vlastimil Brodský (Magician), Karel Effa (Mr. Konícek), Eman Fiala (Fan of Slavia), František Filipovský (Mr. Kadet)
Data produkcji: 1957
Ocena: 71 %
Nadawano na : ČT1
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Українська Українська