Дивіться фільм
Pupendo
онлайн

Фільм Pupendo
  Трейлер до фільму Pupendo Трейлер
Дивись фільм Pupendo HD онлайн . Спробуйте GONET.TV за 1 zł протягом 14 днів без зобов'язань. Замовляйте GONET.TV і дивіться 1 546 фільмів і 135 телевізійних каналів до 30 щоденного архіву та необмеженого запису через Інтернет на телевізорі чи комп’ютері. Розважайтеся з GONET.TV вже за 1 zł !

Інформація про фільм

Hořce komická nadsázka odkrývající banalitu i bezvýchodnost, ironii, smích i prázdnotu každodenního života v reálném socialismu.
Přenesme se do osmdesátých let minulého století, do časů, kdy historie v Čechách pomalu plynula jako kalná voda Vltavy, která obtéká periferní pražský Libeňský ostrov, sídlo hrdinů příběhu. Dvě rodiny přežívají dobu totality, plnou podivností a paradoxů, jedna v nemilosti režimu, druhá v urputné snaze uchovat si jeho přízeň. Výtvarník Bedřich Mára, ústřední postava filmu, před lety musel z politických důvodů opustit místo na pražské Akademii a spolu se svou ženou keramičkou žije na periferii zájmu a lukrativních zakázek. To rodina ředitele základní školy a jeho ambiciózní ženy bez potíží proplouvá úskalími doby s typickou přetvářkou i přiznávanou lží. Vedle generace rodičů, odsouzené ke každodennímu pachtění, je tu i generace dorůstajících dětí, která nevěří v jakoukoli změnu a čas ubíjí sněním o společném úniku za hranice všedních dní.

Режисер: Jan Hrebejk
Актори: Jaroslav Dusek (Míla Břečka), Bolek Polívka (Bedřich Mácha), Eva Holubová (Alena Márová), Jiří Pecha (Alois Fábera), Vilma Cibulková (Magda Břečková), Lukáš Baborský (Matěj Mára)
Сценарій: Petr Jarchovský
Рік випуску: 2003
Оцінка: 72 %
Відтворити цю програму, що транслюється на ТБ ČT1 7.12.2022 22:34
  Чеська Республіка Чеська Республіка   Словаччина Словаччина   Англійська Англійська   Польща Польща   Хорватія Хорватія