Oglądać film
Pupendo
online

Film Pupendo
Odtwarzaj film Pupendo HD online. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł przez 14 dni bez zobowiązań. Dzięki GONET.TV otrzymasz dostęp do 1 530 filmów i 135 stacji telewizyjnych łącznie z bogatym archiwum programów do 30 dni od ich emisji oraz nieograniczonym nagrywaniem. Ciesz się z GONET.TV tylko za 1 zł!

Informacje o filmie

Přenesme se do osmdesátých let minulého století, do časů, kdy historie v Čechách pomalu plynula jako kalná voda Vltavy, která obtéká periferní pražský Libeňský ostrov, sídlo hrdinů příběhu. Dvě rodiny přežívají dobu totality, plnou podivností a paradoxů, jedna v nemilosti režimu, druhá v urputné snaze uchovat si jeho přízeň. Výtvarník Bedřich Mára, ústřední postava filmu, před lety musel z politických důvodů opustit místo na pražské Akademii a spolu se svou ženou keramičkou žije na periferii zájmu a lukrativních zakázek. To rodina ředitele základní školy a jeho ambiciózní ženy bez potíží proplouvá úskalími doby s typickou přetvářkou i přiznávanou lží. Vedle generace rodičů, odsouzené ke každodennímu pachtění, je tu i generace dorůstajících dětí, která nevěří v jakoukoli změnu a čas ubíjí sněním o společném úniku za hranice všedních dní.

Gatunek: Komedie, Dramat
Reżyseria: Jan Hrebejk
Aktorzy: Jaroslav Dusek (Míla Břečka), Bolek Polívka (Bedřich Mácha), Eva Holubová (Alena Márová), Jiří Pecha (Alois Fábera), Vilma Cibulková (Magda Břečková), Lukáš Baborský (Matěj Mára)
Scenariusz: Petr Jarchovský
Kraj: Czechy
Data produkcji: 2003
Ocena: 72 %
Oglądaj ten program nadawany w telewizji ČT1 7.12.2022 22:34
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja   Yкраїнська Yкраїнська