Дивіться фільм
Людина-павук 3: Ворог у відбитті
(Spider-Man 3)
онлайн

Фільм Людина-павук 3: Ворог у відбитті
  Трейлер  до фільму Людина-павук 3: Ворог у відбитті
Дивись фільм Людина-павук 3: Ворог у відбитті онлайн . Спробуйте GONET.TV за 0.10 € протягом 10 днів без зобов'язань. Замовляйте GONET.TV і дивіться 201 фільмів і 33 телевізійних каналів до 30 щоденного архіву та необмеженого запису через Інтернет на телевізорі чи комп’ютері. Розважайтеся з GONET.TV вже за 0.10 € !

Інформація про фільм

Ta největší bitva na něj teprve čeká.
Na začátku filmu Spider-Man 3, založeném na legendární komiksové sérii nakladatelství Marvel Comics, se s Peterem Parkerem setkáváme ve chvíli, kdy se mu konečně podařilo skloubit oddanost k M.J. se svými superhrdinskými povinnostmi. Zdánlivý poklid je však pouze tichem před bouří. Když se barva jeho obleku zničehonic změní na černočernou a propůjčí jeho schopnostem mnohem větší sílu, začne se měnit i samotný Peter. Pod vlivem nového obleku se stane pohrdavým a až příliš sebejistým a začne zanedbávat lidi, na kterých mu záleží nejvíc. Zatímco dva nejobávanější padouši Sandman a Venom nabírají na síle a stále více žízní po pomstě, odehrává se největší Peterův souboj v jeho nitru. Spider-Man bude tentokrát potřebovat znovu objevit svůj smysl pro slitování, který z něj dělá to, čím ve skutečnosti je: opravdového hrdinu.

Ориг. назва:

Spider-Man 3

Режисер: Sam Raimi
Актори: Tobey Maguire (Peter Parker/Spider-Man), Kirsten Dunst (Mary Jane Watsonová), James Franco (Harry Osborn), Thomas Haden Church (Flint Marko), Topher Grace (Eddie Brock), Bryce Dallas Howard (Gwen Stacyová)
Країна: США
Рік випуску: 2007
Оцінка: 63 %
  Чеська Республіка Чеська Республіка   Словаччина Словаччина   Ірландія Ірландія   Польща Польща   Хорватія Хорватія