News

Zvolte si své tempo

20.5.2024
Lepší.TV se nyní dokáže přizpůsobit vašemu tempu. Sledujete film v cizím jazyce a nestíháte číst titulky? Snažíte se porozumět dialogům v seriálu v angličtině, ale jsou příliš rychlé? Učíte se nový recept, ale nestíháte si ho zapisovat? Zpomalte přehrávání! A co když naopak potřebujete zrychlit a ušetřit čas? Třeba když chcete rychle zjistit novinky z televizních zpráv nebo si zrekapitulovat poslední díl seriálu? Stačí pár kliknutí a přehrávání je najednou svižnější. Pro úpravu rychlosti stačí během sledování kliknout na nastavení a vybrat si, co vám nejvíce vyhovuje.

Kus Francie přímo ve vašem obýváku

12.4.2024

Bonjour! 🇫🇷 Francouzštinu do různé míry ovládá přes 350 000 Čechů a Slováků, a proto jsme se rozhodli jako jediní na trhu rozšířit nabídku o exkluzivní balíček France TV. Ten zahrnuje 5 francouzských televizních stanic: France 2, France 3, France 4, France 5 a France 24. Ať už máte francouzštinu v malíku, nebo ji teprve pilujete, těšit se můžete na širokou nabídku pořadů - od zpravodajství po kulturu, od vzdělávacích pořadů až po zábavu. Balíček France TV si můžete objednat v sekci “Mé služby” za 89 Kč měsíčně. Více o balíčku France TV.

Extra porce filmů i seriálů se stanicí Warner TV

2.4.2024

Filmové trháky, populární seriály, rodinné komedie i exkluzivní premiéry. Tohle všechno a mnohem více si můžete už nyní vychutnat na nové stanici Warner TV. S jakýmkoli Lepší.TV balíčkem a navíc až 7 dní zpětně. Extra porce televizní zábavy už čeká!

Více sportu se stanicí SPORTY TV

4.3.2024

Ve všech Lepší.TV balíčcích najdete novou stanici SPORTY TV. Čeká vás na ní nejen volejbal, florbal, basketbal, házená, hokej, ale také spoustu dalšího lokálního i mezinárodního sportu. Pojďte fandit! ⛹️🤾‍♂️ 

Už je vás přes 100 tisíc!

1.3.2024

Děkujeme, že jste s námi. Tento neuvěřitelný milník je součet diváků ze všech zemí, kde působíme. Věříme, že díky jedinečným funkcím, skvělé ceně a pravidelnému vylepšování Lepší.TV toto číslo ještě poroste. Jsme rádi, že vám můžeme dělat radost a těšíme se na další společné úspěchy.

Full HD kvalita obrazu na PC

23.2.2024

Lepší.TV v nejnovějších verzích webových prohlížečů Chrome, Edge a Opera nově umožňuje nastavit kvalitu obrazu až na Full HD rozlišení. Vaše oblíbené pořady budou díky ostřejšímu a detailnějšímu obrazu vypadat skvěle, tak vzhůru do sledování! 💻 Podpora rozlišení Full HD je možná pouze v případě, že hardware počítače podporuje dekodér HEVC. 🖥

Představujeme nový Lepší.TV BOX

25.1.2024
Potřebujete ke své starší televizi Lepší.TV BOX? Načasování nemohlo být lepší! Už nyní pro vás máme nový model, který je dvakrát rychlejší než jeho předchůdce. A to nejlepší? Cena zůstává stejná. 😍
S chytrým TV boxem, který má v sobě operační systém Android, se stane každá televize "smartkou". Kromě perfektního chodu Lepší.TV toho umí tahle šikovná krabička mnohem více. Třeba surfování po internetu, možnost připojení flash disku a sledování fotek a videí z dovolené nebo stahování libovolných aplikací z obchodu Google Play. 👀
Uživatelské prostředí je přehledné a ovládání je hračka díky chytrému ovladači. Ten má na zadní straně plnohodnotnou klávesnici a pro ještě pohodlnější ovládání lze aktivovat funkci "kurzor myši". Kurzor následně ovládáte pohybem ovladače. Zkrátka perfektní kombinace. 👍
Lepší.TV BOX si můžete objednat po přihlášení v sekci "Mé služby" a pokud ještě Lepší.TV nemáte, zvolíte ho během objednávky.

Přidáváme 9 skvělých stanic

14.12.2023

Letos spoustu diváků psalo Ježíškovi o nové dokumentární, sportovní a lifestylové stanice a Ježíšek poslouchal. Už 15. prosince proto najdete ve všech Lepší.TV balíčcích dárek v podobě stanic Discovery Channel, Animal Planet, Eurosport 1, Eurosport 2, Food Network, Travel Channel, HGTV, TLC a ID! Po novém roce se Animal Planet, Food Network a Travel Channel přesouvají do balíčku MAX a všechny ostatní stanice zůstanou v balíčku KLASIK. A protože jsme Lepší.TV, počet stanic sice výrazně vzrostl, ale cena balíčků zůstává naprosto stejná.

4x více pořadů s expandujícím menu

10.10.2023

Díky nové funkci se zdlouhavé hledání pořadů ve vodorovném pruhu stává minulostí. Nově se totiž přehled umí rozbalit a vy tak vidíte 4x více toho, co vás zajímá a tudíž dříve najdete zajímavý pořad. Tato funkce navíc funguje jak pro pořady, které v televizi teprve budou, tak pro pořady, které už byly a jsou okamžitě připravené k přehrání.

Exkluzivní obsah na stanici STORY4

4.10.2023

Objevte svěží obsah na nové stanici STORY4! Čeká na vás více než 1000 hodin romantických, rodinných a lehkých krimi příběhů. Unikněte stereotypním hollywoodským scénářům a ponořte se do kvalitní evropské tvorby, z níž je 80 % exkluzivní pouze pro STORY4. Nové příběhy si můžete vychutnávat až do konce října ve všech balíčcích Lepší.TV a stanice je dostupná pro české i slovenské diváky. Od listopadu bude stanice dostupná v balíčku MAX a KLASIK. Seriály jako Doktor srdcař, Pravidla renovace, Einsteinovy záhady či Doktorka z ráje, doplněné bohatou nabídkou filmů, na vás již netrpělivě čekají!

  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine