Film Setkání v červenci

Gledaj film
Setkání v červenci
online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 109 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. GONET.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your GONET.TV today for just 59 kn !

Informacije o filmu

Jakub na střední škole těžce bojuje s angličtinou. Má ovšem movité rodiče, a ti pro synka nelitují peněz. Zaplatí mu prázdninový pobyt v jazykovém táboře, kde se má připravit na reparát. Když mladík dorazí na místo, zažije otřes: jeho lektorkou je nenáviděná profesorka Klára Fišerová, právě ta, která ho nechala propadnout! Navíc má s sebou pětiletého synka Davida, a ten je pěkné kvítko. Jakub je znechucen vývojem událostí a rozhoduje se pro rafinovaný protitah. Celá věc se mu ale vymkne z ruky i ze srdce...

Žanr: Drama, Komedija, Romantični
Režirao: Karel Kachyna
Glume: Daniela Kolárová (Klára), Oldřich Kaiser (Jakub), Tomáš Holý (David), Svatopluk Matyás (Eda), Vlasta Fabianová (Edova matka), Emma Cerná (Učitelka)
Scenarij: Ota Hofman, Karel Kachyna
Država: Czechoslovakia
Godina: 1978
Ocjena: 74 %
  Češka republika Češka republika   Slovačka Slovačka   Engleski Engleski   Poljska Poljska