Film Setkání v červenci

Oglądać film
Setkání v červenci
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 109 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Jakub na střední škole těžce bojuje s angličtinou. Má ovšem movité rodiče, a ti pro synka nelitují peněz. Zaplatí mu prázdninový pobyt v jazykovém táboře, kde se má připravit na reparát. Když mladík dorazí na místo, zažije otřes: jeho lektorkou je nenáviděná profesorka Klára Fišerová, právě ta, která ho nechala propadnout! Navíc má s sebou pětiletého synka Davida, a ten je pěkné kvítko. Jakub je znechucen vývojem událostí a rozhoduje se pro rafinovaný protitah. Celá věc se mu ale vymkne z ruky i ze srdce...

Gatunek: Dramat, Komedia, Romantyczny
Reżyseria: Karel Kachyna
Aktorzy: Daniela Kolárová (Klára), Oldřich Kaiser (Jakub), Tomáš Holý (David), Svatopluk Matyás (Eda), Vlasta Fabianová (Edova matka), Emma Cerná (Učitelka)
Scenariusz: Ota Hofman, Karel Kachyna
Kraj: Československo
Data produkcji: 1978
Ocena: 74 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja