Rychlý jako vítr

Oglądać
Rychlý jako vítr
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 104 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o programie

Sny o letním táboře se rozplynuly! Čtrnáctiletá Mika ve škole propadla, a tak ji nyní rodiče trestají tím, že musí strávit léto učením, a to v hřebčinci své přísné babičky. Mika ale u babičky kromě Sama, kluka, který pomáhá u koní a nedokáže z ní spustit oči, objeví i jiného velice zajímavého tvora. Je to Vichr, divoký a svéhlavý hřebec, s kterým nic nepořídí ani taková talentovaná krasojezdkyně, jako je Michelle, nebo babička. Kůň se prostě nedá zkrotit. Mika se rozhodne, že přesto zkusí štěstí a v noci se vkrade do Vichrovy stáje. Tak začne neobvyklé přátelství dívky a koně. Mika zjistí, že se s každým koněm dokáže dorozumět. Povede se jí díky této nově poznané schopnosti Vichra zkrotit?

Gatunek: Przygodowy, Familijny
Reżyseria: Katja von Garnier
Aktorzy: Detlev Buck (Dr. Anders), Cornelia Froboess (Mika's grandmother), Hanna Höppner (Mika), Nina Kronjäger (Mika's mother), Marvin Linke (Sam), Frank Michael Pretzel
Scenariusz: Kristina Magdalena Henn, Lea Schmidbauer
Kraj: Niemcy
Data produkcji: 2013
Ocena: 68 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja