Film
Dáma na kolejích

Film Dáma na kolejích
Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 139 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. Wypróbuj GONET.TV za 1 zł przez 10 dni bez zobowiązań.. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 1 zł!

Informacje o filmie

Řidička tramvaje Marie má na krku každodenní kolotoč povinností: práce, děti, jesle, nákupy, čistírna. Dělá to ráda, protože svého muže miluje. Situace se však změní, když na Malostranském náměstí uvidí manžela Václava, který objímá elegantní blondýnku. Oba mají kufříky a vracejí se ze služební cesty. Marii se zhroutí svět, opustí tramvaj, která ucpe náměstí. Domů však už přichází s bojovnou písničkou. Komická postavička v dlouhém kabátě šoféra Dopravního podniku vybere všechny úspory z banky, vtrhne na módní přehlídku, zkoupí všechny modely a začne se měnit na dámu. Zkoncuje s podřadným postavením pracující vdané ženy a matky.

Gatunek: Komedie, Musical
Reżyseria: Ladislav Rychman
Aktorzy: Libuse Geprtová (Kateřina), Jiřina Bohdalová (Marie), Radoslav Brzobohatý (Václav), František Peterka (Bedřich), Stanislav Fiser (Pan Marek), Ales Kosnar
Scenariusz: Vratislav Blazek
Data produkcji: 1966
Ocena: 60 %
Nadawano na : ČT1
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Irlandia Irlandia   Chorwacja Chorwacja   Ukraina Ukraina