Oglądać film Fargo online

Odtwarzaj film Fargo online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 427 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online krimi, drama, romantický, thriller Fargo w
  Oglądać Fargo online
Gatunek:
krimi, drama, romantický, thriller
Reżyseria:
Adam Bernstein
Aktorzy i postacie:
Billy Bob Thornton (Lorne Malvo), Allison Tolman (Molly Solverson), Colin Hanks (Gus Grimly), Martin Freeman (Lester Nygaard), Bob Odenkirk (Deputy Bill Olson), Keith Carradine (Lou Solverson)
Państwo:
USA
Data produkcji:
2014
Opis:
Bemidji, zasněžené a spící městečko v Minnesotě, prakticky zapadákov, kde každý zná každého, se ze dne na den změní po tom, co se tam neznámo odkud objeví neznámý cizinec a během 24 hodin se odehraje série brutálních vražd, jejichž obětí se stane i náčelník místní policie. Nicméně ten, komu tato událost nejvíce změní dosud klidný a všední život, je pojišťovací agent Lester Nygaard, který na podivínského chlapa narazí jednoho dne v nemocniční čekárně.
Ocena:
89 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English