Oglądać film Hroši v Africe online

Odtwarzaj film Hroši v Africe online. Zamów goNET.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 427 filmów i 76 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z goNET.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online akční, dobrodružný, komedie Hroši v Africe w
  Zwiastun do filmu Hroši v Africe   Oglądać Hroši v Africe online
Gatunek:
akční, dobrodružný, komedie
Reżyseria:
Italo Zingarelli
Aktorzy i postacie:
Terence Hill (Slim), Bud Spencer (Tom), Joe Bugner (Ormond), May Dlaminiová (Mama Leone), Dawn Jürgensová (Stella), Malcolm Kirk (Ormond's bald henchman)
Państwo:
Itálie
Data produkcji:
1979
Opis:
Bláznivá italská filmová komedie o turistickém ruchu a dvou ne zcela obvyklých průvodcích.

Bláznivý příběh dvou kamarádů, kteří se pokouší zbohatnout a téměř proti své vůli jsou zataženi do dobrodružství, kde mohou naplno využít své pádné pěsti a důvtip. Tentokrát se rozhodnou pro podnikání v oblasti cestovního ruchu a otevřou si cestovní kancelář pod tropickým africkým sluncem. Jako rození smolaři však nemají lehký život a na jejich výpravy šokovaní turisté jen tak nezapomenou. Zejména pokud měli tolik nerozumu, že si s nimi chtěli zahrát karty. Hůř už totiž mohli dopadnout jen ti, kdo si dovolili ohrožovat zvířata, která oba svérázní průvodci potřebovali pro své podnikání.
Ocena:
67 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 76 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English