Oglądać film Jasminum online

Odtwarzaj film Jasminum HD online. Zamów Lepší.TV i oglądaj przez internet na Twoim telewizorze lub komputerze 650 filmów i 85 stacji telewizyjnych z archiwum do 30 dni oraz nieograniczonym nagrywaniem. Baw się z Lepší.TV tylko za 7.01 €
Oglądaj online komedie, romantickďż˝ Jasminum w TVP1
  Zwiastun do filmu Jasminum   Oglądać Jasminum online
Gatunek:
komedie, romantickďż˝
Reżyseria:
Jan Jakub Kolski
Aktorzy i postacie:
Justyna Bartoszewicz (studentka), Grazyna Blecka-Kolská (Natasza), Marta Dabrowskaová (Anielica), Grzegorz Damiecki, Denis Devosges-Cuber (zákazník), Monika Drylová (Patrycja)
Państwo:
Polsko
Data produkcji:
2006
Opis:
Komedie se špetkou hořkosti. Městečko Jaśminó, klášter řádu kamaldulů, v jehož zdech slouží Bohu pět řeholníků: převor otec Kleofáš, bratři Zdravíčko, Švestka, Střemcha a Třešeň. Poslední tři jmenovaní mniši voní, jeden po švestkách, druhý jako střemcha a třetí po třešních. Jednoho dne se v klášteře objeví atraktivní žena s malou dcerkou. Na objednávku církve má zrestaurovat klášterní obrazy. Přes den pracuje na obrazech, ale po večerech se na půdě oddává podivným praktikám: vytahuje z kufru lahvičky s vonnými oleji, odměrky, pipety, destilační baňky, aby začala provádět alchymistické experimenty.
Ocena:
70 %
Oglądaj na:
TVP1 TVP1 Archív a všechna videa pořadů televize TVP1 online

Filmy z podobną tematyką

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z Lepší.TV możesz oglądać transmisję online 85 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English