Film Obsluhoval jsem anglického krále

Oglądać film
Obsluhoval jsem anglického krále
online

Odtwarzaj film Obsluhoval jsem anglického krále online. Dzięki GONET.TV otrzymasz dostęp do 1267 filmów i 103 stacji telewizyjnych łącznie z bogatym archiwum programów do 30 dni od ich emisji oraz nieograniczonym nagrywaniem. Ciesz się z GONET.TV tylko za 29 zł!

Informacje o filmie

Kdesi v zapadlém koutě blízko hranic přebývá v opuštěné hájovně muž bohaté minulosti, který tu pracuje jako cestář. Tak se před námi ve vzpomínkách odvíjí příběh pikolíka, který zažil podivuhodný rozmach a sebevědomí české společnosti, okouzlení bohatstvím i karnevalem života v třicátých letech minulého století, stejně jako pád svého charakteru v období okupace za druhé světové války i pokoření v době nástupu komunismu. Jeho rozpomínání na svět žen a na svět bohatství a senzací, na svět zmatení a ponížení je plné fantazie a neuvěřitelných situací - aby na konec, po tom co vše viděl, slyšel a poznal, našel jistotu ve svém srdci a samotě. Hrabalovo dílo a filmový přepis režiséra Jiřího Menzela je velkou metaforou o českém osudu dvacátého století.

Gatunek: Komedia, Dramat, Romantyczny, Wojenny
Reżyseria: Jirí Menzel
Aktorzy: Ivan Barnev (Jan Díte younger), Oldřich Kaiser (Jan Díte older), Julia Jentsch (Líza), Milan Lasica (Professor), Martin Huba (Skrivánek), Tonya Graves (Abyssinian Emperor)
Scenariusz: Jirí Menzel
Kraj: Czechy, Słowacja, Niemcy, Austria
Data produkcji: 2006
Ocena: 73 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja