Oglądać film Od soumraku do úsvitu online

Ten program aktualnie jest obecnie niedostępny w goNET.TV. Wypróbuj jednak tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 67 czeskich i zagranicznych kanałów TV na żywo i 30 wstecz. goNET.TV oferuje najdłuższe archiwum oraz transmisje online na żywo. Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nagrywanie lub zapauzowanie. Odbierz swój goNET.TV jeszcze dziś tylko za 31.50 zł!
Film Od soumraku do úsvitu
  Zwiastun do filmu Od soumraku do úsvitu   Oglądać 238 filmów i 67 stacji bez zobowiązań
Gatunek:
akční, horor, komedie, krimi, thriller
Reżyseria:
Robert Rodriguez
Aktorzy i postacie:
George Clooney (Seth Gecko), Quentin Tarantino (Richard Gecko), Harvey Keitel (Jacob Fuller), Juliette Lewisová (Kate Fullerová), Ernest Liu (Scott Fuller), Salma Hayeková (Santanico Pandemoniumová)
Kraj:
USA
Data produkcji:
1996
Opis:
Atmosféru strachu rozvíří, když se z lidí stanou upíři.

Dva bankovní lupiči prchají před spravedlností do Mexika. Cestou střílejí skoro po všem, co se hýbe. Mrtvých už je požehnaně, ale na lítost není čas. Ostatně největší dobrodružství je teprve čeká za mexickými hranicemi. Tam, v místním baru, se mají setkat s komplicem, který jim poskytne azyl. Situaci mírně zkomplikuje zjištění, že obsluha včetně striptérek jsou krvelační upíři. Kdo přežije od soumraku do úsvitu, vyhrává.
Ocena:
73 %
Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z goNET.TV możesz oglądać transmisję online 67 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   English English