Film The English Patient

Oglądać film
The English Patient
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 103 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o filmie

Na konci druhé světové války, utopena v nekonečných kolonách vojenských konvojů, doprovází mladá zdravotní sestra umírajícího vojáka. Po přestálé hrůze úplně ztratil paměť a jeho stav se každou další hodinou zhoršuje. Ošetřovatelka ho proto odvede do opuštěného toskánského kláštera. Jediným pojítkem s pacientovou minulostí je jeho kniha, ve které je vloženo mnoho osobních dopisů, kreseb a map. Když z ní začne sestra předčítat, neznámý se pomalu rozvzpomene na celý svůj život. Rozplétá klubko vzpomínek na přátele, práci a osudově vášnivé milostné vzplanutí k čerstvě provdané Angličance. V posledních okamžicích svého života před sebou vidí krutou hořkost osudu, záchvěvy štěstí, nesmazatelnou zradu i trýznivý pocit viny a odpuštění.

Gatunek: Dramat, Romantyczny
Reżyseria: Anthony Minghella
Aktorzy: Ralph Fiennes (Almásy), Juliette Binoche (Hana), Willem Dafoe (Caravaggio), Kristin Scott Thomas (Katharine Cliftonová), Naveen Andrews (Kip), Colin Firth (Geoffrey Clifton)
Scenariusz: Michael Ondaatje, Anthony Minghella
Kraj: Stany Zjednoczone
Data produkcji: 1996
Ocena: 75 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja