Oglądać serial Fargo online

Wybieraj z poszczególnych odcinków seriali Fargo online lub oglądaj cały sezon! Wypróbuj GONET.TV za 1 zł za miesiąc bez zobowiązań. GONET.TV oferuje archiwum i transmisję online 100 polskich, czeskich i zagranicznych stacji TV na żywo i do 30 dni wstecz. Aby uzyskać maksymalny komfort oglądania, można korzystać z funkcji cyfrowych, takich jak nagrywanie, pauza lub biblioteka wideo z ponad 1178 tytułami. Zyskaj GONET.TV jeszcze dziś tylko za 1 zł!
Serial Fargo
  Oglądaj Fargo online i 100 stacji w 1 zł
Gatunek:
Kryminalny, Dramat, Thriller, Romantyczny
Reżyseria:
Adam Arkin, Jeffrey Reiner, Keith Gordon, Michael Uppendahl, Scott Winant, Adam Bernstein
Aktorzy:
Charlene Lee (casting associate), Allison Tolman, Colin Hanks, Martin Freeman, Billy Bob Thornton, Kirsten Dunst (Peggy Blomquist)
Scenariusz:
Noah Hawley, Steve Blackman, Robert De Laurentiis, Ben Nedivi, Matt Wolpert
Kraj:
Stany Zjednoczone
Data produkcji:
2015-2017
Opis:
Bemidji, zasněžené a spící městečko v Minnesotě, prakticky zapadákov, kde každý zná každého, se ze dne na den změní po tom, co se tam neznámo odkud objeví neznámý cizinec a během 24 hodin se odehraje série brutálních vražd, jejichž obětí se stane i náčelník místní policie. Nicméně ten, komu tato událost nejvíce změní dosud klidný a všední život, je pojišťovací agent Lester Nygaard, který na podivínského chlapa narazí jednoho dne v nemocniční čekárně.
Ocena:
89 %
Oglądaj na:
ČT2 ČT2 Archiwum i wszystkie filmy z ČT2 programów telewizyjnych online

Lista odcinków

Podobne seriale

Odkryj nowy wymiar oglądania telewizji. Z GONET.TV możesz oglądać transmisję online 100 stacji TV na żywo lub do 30 dni wstecz.
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja