Serial Marta a Věra

Oglądać serial
Marta a Věra
online

Wybieraj z poszczególnych odcinków seriali Marta a Věra online lub oglądaj cały sezon! Wypróbuj GONET.TV za 1 zł za miesiąc bez zobowiązań. GONET.TV oferuje archiwum i transmisję online 119 polskich, czeskich i zagranicznych stacji TV na żywo i do 30 dni wstecz. Aby uzyskać maksymalny komfort oglądania, można korzystać z funkcji cyfrowych, takich jak nagrywanie, pauza lub biblioteka wideo z ponad 1311 tytułami. Zamów GONET.TV jeszcze dziś tylko za 1 zł!

Informacje o serialu

Kdyby Marta a Věra nebyly zaměstnankyně slevového portálu leeevne.cz, neměly by nic společného. Rozděluje je jejich zcela odlišný přístup k životu. Marta věří, že dělá práci, která má smysl a pomáhá lidem lépe žít. Když má vše systém, je šťastná a plná iluzí. Věra má nedozírné zkušenosti, a proto žádné iluze. Improvizace je její radost a zároveň recept na přežití v jakýchkoli podmínkách. Majitel firmy Brouček je podlý skřet převlečený za manažera, který nejraději řídí, šmíruje a šikanuje své dvě zaměstnankyně

Gatunek: Komedia
Reżyseria: Jaroslav Fuit, Jan Bártek
Aktorzy: Barbora Poláková (Marta), Sabina Remundova (Vera), Pavel Liska (Broucek), Marie Ludvíková (Brouckova matka 2 episodes, 2016), Vojtěch Kotek (Ajták), Pavel Necas (David Skopal 1 episode, 2016)
Scenariusz: Petr Kolecko, Tomas Holecek
Kraj: Czechy
Data produkcji: 2014-2016
Ocena: 59 %

Lista odcinków

Sezon 2:
(5) Poradna - oglądaj
(6) Diktátor - oglądaj
(7) Tetování - oglądaj
(8) Knír - oglądaj
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja