Serial Otec Braun

Oglądać serial
Otec Braun
online

Ten program jest obecnie niedostępny w wideotece GONET.TV. Wypróbuj tysiące innych filmów, seriali, bajek online wraz z 104 kanałów na żywo z możliwością oglądania 30 po emisji. . Dla maksymalnego komfortu oglądania możesz korzystać ze wszystkich usług, takich jak nieograniczone nagrywanie i pauzowanie. Zacznij oglądać telewizję już za 29 zł!

Informacje o serialu

Tělem i duší káže slovo Boží a díky své otevřenosti je oblíbený široko daleko. Policie jeho talent dokáže ocenit a považuje tohoto "komisaře ze záliby" za velice přínosného. To se dvakrát nelíbí nadřízenému, biskupu Hemmelrathovi, jeho Braun víc než často dovádí k záchvatům šílenství. Ostatně to poslední, co chce mít v kostele, je duchovní hrající si na detektiva. Nemalou roli sehrává Braunova hospodyně, na niž se může bez obav spolehnout.

Gatunek: Komedia, Kryminalny, Tajemniczy
Reżyseria: Jürgen Bretzinger
Aktorzy: Ottfried Fischer (Pfarrer Guido Braun), Gundi Ellert (Haushälterin Inge Haller), Peter Heinrich Brix (Kommissar Geiger), Antonio Wannek (Armin Knopp), Hans-Michael Rehberg (Bischof Hemmelrath), Gilbert von Sohlern (Priester Mühlich)
Scenariusz: Cornelia Willinger
Kraj: Niemcy
Data produkcji: 2003-2012
Ocena: 64 %
  Czechy Czechy   Słowacja Słowacja   Po angielsku Po angielsku   Chorwacja Chorwacja