Supported devices

| Sledování televize po internetu na Smart televizi

Smart TV spojují ty nejmodernější technologie současnosti. Umožňují TV připojit k internetu, díky kterému můžete procházet internet, instalovat aplikace nebo hrát hry.

Smart TV aplikace Lepší.TV

Smart televize umožňují spolu s nainstalovanou Lepší.TV sledování online televize přes internet. Stačí si ve Vaší Smart TV stáhnout aplikaci z obchodu s aplikacemi Google Play, případně z obchodu uvedeného výrobce. Po instalaci zbývá jen aplikaci spustit, přihlásit se a užívat si sledování Vašich oblíbených pořadů, 100 televizních stanic v HD kvalitě a k tomu využívat moderní televizní funkce jako je přetáčení a pauza. Seznam podporovaných televizí najdete níže.

TIP: Pro zajištění maximální kvality vysílání doporučujeme připojit Smart TV pomocí internetového Ethernet kabelu k modemu. Službu Lepší.TV však můžete plně využívat i na bezdrátovém Wi-fi připojení.

Podporované typy Smart televizí s internetem

Mezi rozšířené Smart (chytré) TV patří televize s OS Android (televize Sony, Philips...). Službu Lepší.TV však můžete využívat i na zařízeních s odlišným operačním systémem. Pro instalaci televizní aplikace pro Android navštivte obchod s aplikacemi Google Play a v případě, že máte Smart TV s jiným operačním systémem, využijte příslušných obchodů s aplikacemi.

Klikněte na značku chytré televize a ujistěte se, zda ji Lepší.TV podporuje.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Blaupunkt

Blaupunkt

Chytré televize Blaupunkt (modelové řady 2016) mají aplikaci Lepší.TV dostupnou v obchodě s aplikacemi. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

Bang & Olufsen

Into televisions by Bang & Olufsen, which are connected to the internet and work with Android TV, you can download a Lepší.TV app from Google Play. Just like with Lepší.TV BOX, even here can you enjoy HD resolution .

Finlux

Do všech modelů smart televizorů značky Finlux, které jsou připojené k internetu, si můžete stáhnout aplikaci Lepší.TV z Google Play. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV GoGen

GoGen

Chytré televize GoGEN (tyto modelové řady ) mají aplikaci Lepší.TV předinstalovanou. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV HISENSE

HISENSE

Do televizorů značek Hisense, které jsou připojené k internetu, si můžete stáhnout aplikaci Lepší.TV z menu AppStore. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi. Aplikace je určena pro modelové řady 2017-2019.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Hyundai

Hyundai

Chytré televize Hyundai (Tyto modelové řady ) mají aplikaci Lepší.TV předinstalovanou. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV JVC

JVC

V modelových řadách LTXXVU52L, LTXXVU63L, LTXXVU83L, LTXXVU93L a novější („XX“ v názvu modelu představují uhlopříčku televizoru v palcích) mají televize JVC aplikaci Lepší.TV již předinstalovanou. Uvedená aplikace je kompatibilní pouze s novými modely řady "L". Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV LG

LG

Do chytrých televizorů značek LG připojených k internetu, si můžete stáhnout aplikaci pro Smart TV LG Lepší.TV z obchodu s aplikacemi přímo v televizi (LG Content Store). Aplikace nabízí všechny funkce a navíc sledování ve vysokém HD rozlišení. Dostupná je pro televize LG - rok výroby 2016, 2017 a výše.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV MEDION

MEDION

V modelových řadách 2017-2018 televizorů značky Medion, které jsou připojené k internetu, můžete přímo v obchodu s aplikacemi spustit Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Orava

Orava

Chytré televize Orava (tyto modelové řady ) mají aplikaci Lepší.TV dostupnou v obchodě s aplikacemi. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

Philips

Into televisions by Philips, which are connected to the internet and work with Android TV, you can download a Lepší.TV app from Google Play. Just like with Lepší.TV BOX, even here can you enjoy HD resolution .
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Samsung

Samsung

Into smart TV, which is connected to the internet, you can download the Lepší.TV app from the Samsung store and you can watch programmes is HD as well. The procedure is very simple. By pressing the colourful button on the remote, you run Smart Hub. Then, using arrow keys, choose the Apps section, where you search for the Lepší.TV app, which you download and install.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV SHARP

SHARP

Chytré televize Sharp (modelové řady 2016-2019) mají aplikaci Lepší.TV dostupnou v obchodě s aplikacemi. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

NVIDIA Shield

If you possess this device, you can install the Lepší.TV app in it from Google Play Store and savour the programmes in HD.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Skyworth

Skyworth

Chytré televize Skyworth (modelové řady 2018) mají aplikaci Lepší.TV dostupnou v obchodě s aplikacemi. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

Sony

Into televisions by Sony, which are connected to the internet and work with Android TV, you can download a Lepší.TV app from Google Play. Just like with Lepší.TV BOX, even here can you enjoy HD resolution .

TCL

Into televisions by TCL, which are connected to the internet and work with Android TV, you can download a Lepší.TV app from Google Play. Just like with Lepší.TV BOX, even here can you enjoy HD resolution .

Thomson

Into televisions by Thomson, which are connected to the internet and work with Android TV, you can download a Lepší.TV app from Google Play. Just like with Lepší.TV BOX, even here can you enjoy HD resolution .
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV TOSHIBA

TOSHIBA

V modelových řadách 2017-2018 televizorů značky Toshiba, které jsou připojené k internetu, můžete přímo v obchodu s aplikacemi spustit Lepší.TV. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV Vestel

Vestel

Chytré televize Vestel (modelové řady 2018) mají aplikaci Lepší.TV dostupnou v obchodě s aplikacemi. Nutné je mít televizi připojenou k internetu. K dispozici Vám budou veškeré funkce a také přehrávání pořadů ve vysokém HD rozlišení. Ovládání aplikace Lepší.TV zajistí Váš originální ovladač k dané televizi.

Vivax

Into televisions by Vivax, which are connected to the internet and work with Android TV, you can download a Lepší.TV app from Google Play. Just like with Lepší.TV BOX, even here can you enjoy HD resolution .

Xiaomi

Into televisions by Xiaomi, which are connected to the internet and work with Android TV, you can download a Lepší.TV app from Google Play. Just like with Lepší.TV BOX, even here can you enjoy HD resolution .

Připravujeme

Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV ACL

ACL

Pro toto zařízení je aplikace Lepší.TV ve fázi schvalování nebo vývoje. Jakmile bude dostupná, budeme Vás informovat v sekci novinky.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV

Google Chromecast

Pro toto zařízení je aplikace Lepší.TV ve fázi schvalování nebo vývoje. Jakmile bude dostupná, budeme Vás informovat v sekci novinky.
Online IPTV internetová televize Lepší.TV funguje i na Smart TV

Panasonic VIERA

Pro toto zařízení je aplikace Lepší.TV ve fázi schvalování nebo vývoje. Jakmile bude dostupná, budeme Vás informovat v sekci novinky.

Další možnosti sledování IPTV

Internetovou televizi Lepší.TV můžete sledovat také na televizi, která není typu Smart TV, a to pomocí Lepší.TV BOXu. Lepší.TV funguje také na mobilech a tabletechOS Android a iOS nebo na počítači a notebooku. Objevte všechny možnosti využití služby Lepší.TV a vychutnejte si sledování televize s nahráváním naplno!
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski