ONLINE SLEDOVÁNÍ TELEVIZE PŘES GONET.TV BOX

Zařízení goNET.TV BOX umožňuje využití služby goNET.TV i na televizích, které nepodporují instalaci aplikace goNET.TV. Díky vstupům pro AV nebo HDMI kabel je možné goNET.TV BOX využívat na všech typech televizorů včetně starších modelů. Připojení je navíc velmi snadné a intuitivní. Pro pohodlné sledování Vašich oblíbených TV stanic Vám tak stačí pouze goNET.TV BOX, internet a televizor.

IPTV set-top box goNET.TV

V této malé krabičce se ukrývá operační systém Android 6, který Vám spolu se službou goNET.TV umožní využívat celou řadu digitálních televizních služeb jako sledování 111 stanic v HD kvalitě, nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení, ale také instalaci dalších Android aplikací z obchodu Google Play. IPTV set-top box goNET.TV BOX lze pohodlně ovládat dálkovým ovladačem, který je součástí balení. K goNET.TV BOXu můžete rovněž připojit klávesnici a myš a využít tak naplno Vašeho nového multimediálního centra, které Vám IPTV goNET.TV BOX z televize vytvoří.

Užívejte si sledování TV a stovek filmů, surfování po internetu, posílání emailů, přehrávání videí na YouTube, poslouchání online internetových rádií nebo hraní her z pohodlí Vašeho gauče pomocí IPTV set-top boxu goNET.TV!

CO S GONET.TV BOXEM A SLUŽBOU GONET.TV ZÍSKÁTE?

Díky službě goNET.TV společně s goNET.TV BOXem získáte záplavu funkcí, možností a jistoty, že vás čeká nekompromisní zážitek ze sledování televize po internetu. Můžete se těšit na:
 • 111 stanic (z toho 58 v HD), a to včetně prémiových už v základní ceně.
 • Neomezené nahrávání pořadů, které Vám umožní stihnout vše na co máte chuť.
 • Sledování pořadů až 30 dní zpětně. Vždy budete mít k dispozici pořady, které chcete.
 • Více než 1167 filmů ihned k dispozici v obrovské videotéce.
 • Přetáčení a pauzu. Ideální pro všechny, co často odbíhají od televize.
 • Nízké nároky na internetové připojení (jen 3 Mb/s pro HD). S goNET.TV nezatěžujete své připojení.
 • Surfování na internetu a brouzdání na sociálních sítích stejně jako na počítači.
 • Možnost pouštět si hudbu, fotky nebo videa přímo ve Vaší televizi, která se stane multimediálním centrem.
 • Doinstalovávání libovolných aplikací z obchodu Google Play.
 • Předinstalované aplikace YouTube, Spotify nebo Rádio pro vytvoření ideální kulisy.

goNET.TV package contents

Lepsi.TV Box Lepsi.TV Box
Remote control Remote control
Manual Manual
HDMI cable HDMI cable
Ethernet cable Ethernet cable
Adapter Adapter
Batteries Batteries
SCART redukce SCART redukce
2.59 €
AV kabel AV kabel
2.59 €

Lepsi.TV Box specification

Hardware and software
Processor Amlogic S95X, quad-core, 2 GHz
Graphics chip ARM Dvalin MP2
RAM RAM 2 GB DDR4
Internal memory 16 GB eMMC
Supported formats JPG, BMP, PNG, GIF, TIF, MP3, WMA, WAV, ACC, FLAC, MKV, AVI, DAT, DivX, MP4, H.264 MVC max 1080p / 60 fr./s., H.264 MVC max. 4K / 30 fr./s., H.265 / HEVC max. 4K / 60 fr./s., MPEG-1/2, HDR10, HLG
Operační systém Android 9
Attachable media MicroSD, USB memory and drives
Cooling Passive (silent)
Inputs
Wi-Fi Yes
Ethernet Yes
USB Yes (2x)
MicroSD card reader Yes
Outputs
A/V Yes
HDMI Yes
Optical audio output Yes

Připojení Android IPTV set-top boxu goNET.TV k televizi

Připojení goNET.TV BOXu k Vaší televizi je snadné a intuitivní. Můžete využít hned několika možností zapojení IPTV set-top boxu do Vaší televize – například skrze HDMI kabel, který je součástí balení goNET.TV BOXu. Pokud Vaše televize nedisponuje HDMI vstupem, pak doporučujeme dokoupení AV kabelu případně i SCART redukce, kterými připojíte goNET.TV BOX prakticky k jakémukoliv televizoru.

Další z podmínek sledování služby goNET.TV je připojení goNET.TV BOXu k internetu pomocí Wi-fi připojení nebo Ethernetového kabelu, který je součástí balení. Užívejte si maximální kvalitu obrazu při sledování Vašich oblíbených stanic!

TIP: Pro nerušené sledování služby goNET.TV ve vysoké kvalitě doporučujeme využít připojení pomocí Ethernetového kabelu.

GONET.TV Box
 • 1
  Připojte TV BOX do elektrické sítě,
  protože šťáva je zkrátka nutnost. TV BOX se automaticky spustí a rozsvítí se hodiny na čelní straně.
 • 2
  Bez dálkového ovladače to nepůjde,
  proto do něj vložte přiložené baterie, vložte USB přijímač do USB slotu a užívejte si ovladač s plnohodnotnou klávesnicí.
 • 3
  K propojení s televizí slouží HDMI kabel.
  Po připojení TV BOXU k Vašemu televizoru Vás uvítá hlavní nabídka. Pokud se tak nestalo, zkontrolujte, že je vše správně zapojeno a v televizoru je nastaven správný vstup (source).
 • 4
  Internet je nutnost!
  TV BOX k internetu připojte pomocí ethernet kabelu. Pokud tuto možnost nemáte, můžete zkusit i připojení přes Wi-Fi. Pro plynulé a ničím nerušené sledování, ale důrazně doporučujeme ethernetový kabel.

Sledování televize online na IPTV BOXu

Po připojení veškerých nezbytností zapněte IPTV set-top box goNET.TV. Zde Vás uvítá hlavní menu. Pro sledování Vašich oblíbených TV stanic stačí zvolit pole goNET.TV a rázem se ocitnete v aplikaci goNET.TV. Ovládání a pohyb v aplikaci je natolik přirozený, že si její základní ovládání osvojíte během pár minut!

Pokud byste potřebovali nápovědu s ovládáním pokročilejších funkcí, pak doporučujeme navštívit přehledný online návod (též v tištěné verzi jako součást balení), kde najdete kompletní informace o využívání IP TV set-top boxu goNET.TV a řadu návodů a tipů, jak si užívat sledování televize na maximum!

Chcete získat více informací ohledně fungování služby goNET.TV? Pak navštivte stránku Časté dotazy nebo kontaktujte naši zákaznickou podporu!

DALŠÍ MOŽNOSTI SLEDOVÁNÍ IPTV

Chcete sledovat televizi online i na jiných zařízeních nebo na cestách? Podívejte se na další možnosti sledování televize v mobilu a tabletu, nebo na počítačích a noteboocích!
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski