Watch Pod Jezevčí skálou online

Přehrajte si Pod Jezevčí skálou online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 107 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 7.01 € měsíčně.
Pod Jezevčí skálou
  Trailer k pořadu Pod Jezevčí skálou   Sledovat Pod Jezevčí skálou online
Genre:
Pohádka, Dětem, Komedie
Directed by:
Václav Gajer
Starring:
Gustáv Valach (Straka), Tomáš Holý (Vašek), Jana Brejchová (matka), Josef Vinklář (Forest Worker), Zdeněk Buchvaldek (Fort), Jan Pohan (Antos)
Country:
Československo
Year:
1978
Description:
Městský kluk Tomáš Holý se na Šumavě cítí jako ryba ve vodě. Až je z toho jeho dědeček hajný občas vedle jak ta jedle...

Dobrodružství pražského kluka v hájence uprostřed krásné šumavské přírody. Ten kluk se jmenuje Vašek a rodiče jsou nuceni nechat ho nějaký čas u dědy, hajného Straky, který žije sám a svého vnuka vůbec nezná, protože se synem se kdysi rozešel ve zlém a s jeho rodinou se od té doby nestýkal. Ani nyní se mu vůbec nelíbí, že by se měl o vnuka postarat. Však mu také hned první den Vašek téměř podpálí chalupu, když se pokouší vařit vejce. Hajného nelibost však přece jen poněkud usmiřuje Vaška bezprostřednost a jeho zájem o přírodu a zvířata, a tak ho bere na své pochůzky a ukazuje mu les a krásy zimní Šumavy. Při stopování lišky, kdy se Strakův pes nechá strhnout a pronásleduje jezevce až do nory, kde mu jezevec zatarasí zpáteční cestu, aby ho zahubil. Nebezpečné okamžiky, které Vašek se Strakou zažijí při pokusech o záchranu psa nakonec oba přece jen definitivně sblíží.
Score:
69 %

Similar programs

Objevte novou dimenzi sledování televize. S goNET.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski