Watch
S čerty nejsou žerty
online

S čerty nejsou žerty
  Trailer for S čerty nejsou žerty Trailer
Watch S čerty nejsou žerty online or choose from hundreds of stories and movies. Try Lepší.TV for 0.10 € for 10 days without commitment. Have fun with the whole family with your favorite fairy tales, series and children's shows. Additionally, watch 152 TV stations , including unlimited uploads, video library , and view up to 100 days retroactively. Make yourself and your little ones happy at 0.10 € per month.

Program information

Český film na motivy pohádky Boženy Němcové Čertův švagr.
Chamtivá macecha připraví svého nevlastního syna Petra o všechno, včetně dědictví po jeho otci. Petr se mezitím seznámí s dcerami místního knížete, když je zachrání při projížďce, při které se jim splašili koně a zaujme ho vyzývavá Angelína. Petr však pro ni nic neznamená. To její sestra Adélka, hodná a skromná, se do Petra hned zamiluje. Petrova macecha se neštítí ničeho, a aby se ho zbavila, spikne se s místním správcem - společně proti Petrovi kují pikle a pošlou ho do vězení a poté i na vojnu. Petr však uteče a protlouká se světem. Když už neví kudy kam, potká věrného a spravedlivého přítele - samotného čerta...

Genre: Fairy Tale, Comedy
Directed by: Hynek Bocan
Starring: Vladimír Dlouhý (Petr Máchal), Ondřej Vetchý (Devil Janek Vraník), Jana Dítetová (Grandmother), Josef Kemr (Count), Viktor Preiss (Governor), Jaroslava Kretschmerová (Dorota Máchalová)
Country: Czechoslovakia
Year: 1984
Score: 87 %
Play this program broadcasted on channel Seznam.cz TV at 7.4.2023 14:15
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Українська Українська