Watch Váleční kšeftaři: Druhá světová z druhé ruky online

Watch Váleční kšeftaři: Druhá světová z druhé ruky online , discover the beauties of nature, or explore history with goNET TV. Subscribe to Lepší.TV and enjoy 119 TV Stations with unlimited recordings or 30 day playback and 1000 titles video library included!
Documentary Váleční kšeftaři: Druhá světová z druhé ruky
  Follow Váleční kšeftaři: Druhá světová z druhé ruky online
Genre:
Documentary
Directed by:
Peter Campion
Starring:
Ian Sandford (Himself), Bruce Crompton (Himself)
Country:
Great Britain
Year:
2014
Description:
Dokumentární seriál popisuje dobrodružství Bruce Cromptona, který obchoduje se starým vojenským vybavením. Projíždí bitevní pole i nedaleké stodoly Evropy i bývalého východního bloku a pátrá po všem od starých radiostanic po tanky z druhé světové války. Není nic, co by Bruce neudělal, aby získal ten pravý kus techniky za správnou cenu a pěkně na tom vydělal. Během několika epizod této série se Brucovi a jeho týmu podaří předělat kusy rezavějícího kovu na historicky i finančně cenné kousky. Blázen do historie a milionář Bruce, který se vypracoval od nuly, má koneckonců nejlepší tým v oboru. Neexistuje nic, co by nedokázali opravit
Score:
72 %
Watch on:
Prima ZOOM Prima ZOOM Library and all videos of Prima ZOOM TV shows online

List of episodes

Discover a new dimension of watching TV. With Lepší.TV , you can watch 119 online TV channels live or up to 30 days retroactively.
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland