Watch movie 10 položek a méně online

Přehrajte si film 10 položek a méně online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1153 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online drama, komedie, romantický 10 položek a méně na !
  Trailer k filmu 10 položek a méně   Sledovat 10 položek a méně online
Genre:
drama, komedie, romantický
Directed by:
Brad Silberling
Starring:
Morgan Freeman (Him), Paz Vegaová (Scarlet), Jonah Hill (Packy), Anne Dudeková (Lorraine), Francisca Hernandez (drbna v marketu), Nacho Pina (manžel v marketu)
Country:
USA
Year:
2006
Description:
You Are Who You Meet

A well-known actor, who hasn't accepted a role in four years, is considering a project. The cousin of the director drives him to Archie's Ranch Market, in Carson, and drops him off to do a little research. He's fascinated by one of the checkers, Scarlet, a young woman from Spain with a preternatural ability to ring up items at the cash register. She hates her job, stuck at the 10 items or less lane. The actor chats her up, and when her shift ends, he asks for a ride. In the course of the afternoon, he helps her prepare for a job interview. She needs to have confidence, he needs to commit. Human contact, however brief, can change people.
Score:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski