Film Andílek na nervy

Watch movie
Andílek na nervy
online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 134 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Movie information

Čtrnáctiletá fashion bloggerka Viktorie si musí po smrti matky vybrat, zda bude žít v dětském domově, nebo na malé vesnici s otcem, kterého nikdy neviděla. Venkovské prostředí na ni zpočátku působí jako zoo plné exotů, kteří jsou sice zajímavou náplní pro její blog, ale žít se s nimi nedá. Její otec navíc úspěšně vzdoruje všem pokusům o převýchovu a raději se věnuje své praxi zvěrolékaře a poklidnému popíjení s kamarády. Do rodinného souboje je postupně zatažena celá vesnice i sociální pracovnice, která hrozí násilným rozdělením nově vzniklé rodiny. A to právě ve chvíli, kdy Viktorie kromě vztahu k otci nachází i první lásku.

Genre: Comedy, Family
Directed by: Juraj Sajmovic
Starring: Petra Cernocká (Helena), Katerina Hrachovcova (Jirina), Martina Hudecková (Innkeeper's wife), Anna Kaderávková (Viktorka), Aneta Kernová (Alena), Ester Kocicková (Saleswoman)
Screenplay: Beatriz Sajmovicova, Alexandra Škampová, Beata Parkanová, Juraj Sajmovic
Country: Czech Republic
Year: 2015
Score: 52 %
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia