Watch movie
Fanfán Tulipán
online

Film Fanfán Tulipán
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 133 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Movie information

Cikánská dívka Adeline prorokuje venkovskému dobrodruhovi a vtipálkovi Fanfánovi, že se ožení s královskou dcerou. Mladík, který se dosud zajímal především o dobývání srdcí vesnických krásek, má před sebou konečně cíl, který stojí za to. Aby se mu přiblížil, nechá se naverbovat do královské armády. Rozhodnutí seznámit se s princeznou, ho však málem stojí život. Ještě že je tady krásná Adeline, která Fanfána oddaně miluje a která je ochotna nasadit za přítele vlastní krk - i čest. Kdy si toho ovšem mladík posedlý svým snem o vznešenosti a hrdinství konečně všimne? Schyluje se k rozhodující bitvě a spása Francie i pravé lásky je v rukou jediného muže...

Genre: Comedy, Adventure, Historical
Directed by: Gérard Krawczyk
Starring: Vincent Perez (Fanfán Tulipán), Penélope Cruz (Adeline La Franchise), Didier Bourdon (Louis XV), Hélene de Fougerollesová (Madam de Pompadourová), Michel Muller (Tranche Montagne), Lionel Beau (Úředník)
Screenplay: Luc Besson, Jean Cosmos
Country: France
Year: 2003
Score: 57 %
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia