Watch movie Holka na zabití online

Přehrajte si film Holka na zabití online. Objednejte si goNET.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1127 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s goNET.TV již za 7.01 €!
Film Holka na zabití
  Trailer k filmu Holka na zabití   Sledovat Holka na zabití online
Genre:
komedie, krimi
Directed by:
Juraj Herz
Starring:
Dagmar Havlová (Anna), Ilja Prachař (Sláma), Vít Olmer (Provozní), Josef Abrhám (Rendl), Karel Augusta (Murasko), Václav Lohniský (Otík)
Country:
Československo
Year:
1976
Description:
Detektivní komedie o příliš zvědavé dívce, která chtěla vypátrat pravdu o své zmizelé kamarádce.

Do horského hotelu přichází mladičká a velmi zvědavá dívka Anna, která hledá svoji kamarádku. Obě se znají z dětského domova a ona jí prý dluží nějaké peníze. Zaměstnanci Anně sdělí, že její přítelkyně už před časem zmizela, nejspíš prý odešla "za lepším". Anně se to ale moc nezdá - má u sebe od kamarádky pohled, ze kterého vyplývá, že myslela na všechno jiné než na odchod. Anna právě opět nemá kam jít, životem se už nějaký čas od opuštění dětského domova protlouká všelijak, a tak přijme místo v hotelové kuchyni jako brigádnice. Přitom začíná pátrat po zmizelé kamarádce. Její všetečné dotazy brzy přinesou výsledek - Annu se pokusí někdo zabít...
Score:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S goNET.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski