Watch movie Na ostří nože online

Přehrajte si film Na ostří nože HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, thriller Na ostří nože na Prima Cool!
  Trailer k filmu Na ostří nože   Sledovat Na ostří nože online
Genre:
akční, dobrodružný, drama, thriller
Directed by:
Lee Tamahori
Starring:
Anthony Hopkins (Charles Morse), Alec Baldwin (Robert Green), Elle Macphersonová (Mickey Morseová), Harold Perrineau Jr. (Stephen), Harold Perrineau (Stephen), Bart the Bear (Bear)
Country:
USA
Year:
1997
Description:
They were fighting over a woman when the plane went down. Now, their only chance for survival is each other.

A bookish billionaire, Charles Morse, accompanies his younger model wife, Mickey, to Alaska for a photo shoot. When fashion photographer Robert Green and his assistant Stephen set out on a private plane in search of an Indian to pose for the shoot, Charles comes along for the ride. Stranded after the plane crashes into a lake, the men must formulate a strategy to survive and it is Charles, with his book smarts, who devises many of the best ideas. Stephen, whose bleeding leg attracks a Kodiak bear, is killed leaving only Charles and Robert to continue. Both have become suspicious of each other with Charles beginning to suspect Robert of trying to kill him so that he can continue an affair with Mickey.
Score:
70 %
Watch on:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski