Watch movie Škola základ života online

Přehrajte si film Škola základ života HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online komedie Škola základ života na ČT1!
  Trailer k filmu Škola základ života   Sledovat Škola základ života online
Genre:
komedie
Directed by:
Martin Frič
Starring:
Theodor Pištěk (Gymnasium schoolmaster), Marta Májová (Schoolmaster's wife), František Kreuzmann (Class master Lejsal), Milada Smolíková (Lejsalová), František Smolík (Prof. Gábrlík), Ladislav Boháč (pan Bartos - professor of french language)
Country:
Československo
Year:
1938
Description:
Rozverné školní noviny jsou příčinou pozdvižení v jedné z nejkouzelnějších studentských komedií v historii českého filmu.

Studentská komedie podle divadelní hry Jaroslava Žáka. Vše se tu točí kolem studentského časopisu Řev septimy, který vzbudil v profesorském sboru značné pozdvižení. Zuřivé pátrání po viníkovi, jehož přiznání je podmínkou pro zrušení zákazu k účasti na středoškolském sportovním turnaji, rámuje mozaiku veselých epizod ze života studentů i profesorského sboru tvořeného řadou typicky svérázných postaviček.
Score:
83 %
Watch on:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski