Film V dobrém i ve zlém

Watch movie
V dobrém i ve zlém
online

Watch movieV dobrém i ve zlém online . Order Lepší.TV and watch 1332 movies over the Internet on your TV or computer and 130 television stations with up to 30 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in199 Kč!

Movie information

Michael Amorosa a Peter Clerkin jsou nejen oba policisté sloužící u policejního sboru v New Orleansu, ale také parťáci ve službě a nejlepší přátelé mimo službu. Stačí však jediný výstřel, aby se všechno změnilo. Jednoho dne jsou oba povoláni k rutinnímu zásahu. Běžná a mnohokrát zvládnutá situace se však vyvine zcela nečekaným směrem a během okamžiku se změní v tragédii. Při zásahu vyjde z Peterovy pistole náhodný výstřel a kulka zasáhne Michaela tak nešťastným způsobem do páteře, že ho nadosmrti zmrzačí. Michael ochrnutý od pasu dolů nedokáže příteli odpustit, zejména když se začne vynořovat podezření, že Peter a Michaelova manželka Jill v sobě nalezli zalíbení, které se změnilo v milenecký vztah a odtud už je jen krůček k myšlence, že výstřel z Peterovy pistole nebyl nešťastnou náhodou, ale úmyslem, který měl dvojici zbavit nepohodlného manžela. Pravdou je, že Peter opravdu Jill miluje. Podaří se mu přesvědčit ostatní, že osudový výstřel byl opravdu nehodou a že je jeho tragickými následky upřímně zdrcen?

Genre: Drama, Romance
Directed by: Stuart Alexander
Starring: Costas Mandylor (Michael Amorosa), Adam Baldwin (Peter Clerkin), Alexandra Paul (Jill Amorosaová), Robert Costanzo (Joseph Fanelli), Wendy Gardner (Nancy), Elliott Alexander (Dr. Samuels)
Screenplay: Stuart Alexander
Country: USA
Year: 2001
Score: 46 %
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia