Watch movie Zabijáci online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 123 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !
Film Zabijáci
  Trailer for movie Zabijáci   Watch 1535 movies and 123 stations without commitments
Genre:
Crime, Thriller
Directed by:
Mikkel Norgaard
Starring:
Nikolaj Lie Kaas (Carl Mørck), Fares Fares (Assad), Pilou Asbaek (Ditlev Pram), David Dencik (Ulrik Dybbøl), Sřren Pilmark (Marcus Jacobsen), Danica Curcic (Kimmie Lassen)
Screenplay:
Nikolaj Arcel, Rasmus Heisterberg
Country:
Denmark
Year:
2014
Description:
Oddělení Q se konečně dočkalo uznání, a proto nebylo zrušeno. Carl a Asad mají pracovat na novém případu, ale Carlovi se do cesty postaví bývalý policista, kterému kdysi zabili děti, když byli na internátu. Přesto že se k činu přihlásil vrah, otec dvojčat nikdy nevěřil, že za tím byl právě on a tak se rozhodl vyšetřovat na vlastní pěst, jenže už to dál nesnesl, a tak ukončil svůj život. Všechny své spisy a to co zjistil zanechal Carlovi, který se do případu vrhne svým obvyklým způsobem.
Score:
72 %

Similar movies

Discover a new dimension of watching TV. With Lepší.TV , you can watch 123 online TV channels live or up to 30 days retroactively.
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia