Watch show Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek online

Choose from the Series Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek online episodes, or watch the entire series! goNET.TV brings you archive and online broadcasts of 116 Czech and foreign TV stations live and 30 days back. For maximum viewing convenience, you can use digital features like upload, pause, or video library with more than 1460 titles . Get your goNET TV today for just 7.01 €!
Series Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek
  Follow Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek online
Genre:
Komedie, Fantasy, Science Fiction
Directed by:
Václav Vorlíček
Starring:
Jiří Lábus (Rumburak), Miroslava Šafránková (Arabela), Vladimír Dlouhý (nevlastní Lenčin bratr Petr), Jaroslava Kretschmerová (Roxana ve hře Cyrano z Bergeracu), Ondřej Kepka (Honza), Hana Ševčíková (Marenka)
Country:
Československo
Year:
1993
Description:
Princezna Arabela žije svým šťastným životem s manželem Petrem v reálném světě. Usilovně pracuje na výzkumu řeči zvířat a spolu s Petrem se těší z radostné zprávy. Jestli všechno půjde bez problémů, tak o několik měsíců přivede na svět dvojčata. Je tu však Arabelin starý nepřítel Rumburak, který ještě touží stát se vládcem Říše Pohádek. Rumburak má navíc v lidském světě spojence, který je Arabele na blízku. Všechno je dobře připravené.
Score:
59 %
Watch on:
ČT :D ČT :D Library and all videos of ČT :D TV shows online

List of episodes

Similar series

Discover a new dimension of watching TV. With goNET.TV , you can watch 116 online TV channels live or up to 30 days retroactively.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski