Watch show Die Rosenheim-Cops online

Choose from the Series Die Rosenheim-Cops online episodes, or watch the entire series! Lepší.TV brings you archive and online broadcasts of 119 Czech and foreign TV stations live and 30 days catch-up. For maximum viewing convenience, you can use digital features like upload, pause, or video library with more than 1407 titles . Get your goNET TV today for just 189 Kč!
Series Die Rosenheim-Cops
  Follow Die Rosenheim-Cops online
Genre:
Comedy, Crime
Directed by:
Walter Bannert
Starring:
Josef Hannesschläger, Igor Jeftic (Sven Hansen), Marisa Burger (Miriam Stockl), Karin Thaler (Marie Hofer), Max Müller (Michael 'Michi' Mohr), Michael Grimm (Tobias Hartl)
Screenplay:
Franz-Xaver Wendleder
Country:
Germany
Year:
2002-2013
Description:
Hlavními postavami seriálu jsou dva policejní inspektoři. Korbinian Hofer je místní starousedlík s hlubokými kořeny ve zdejším kraji. Poněkud zamlklý a neustále hloubající Hofer se sklony k nadváze žije se svou sestrou Marií na rodinném statku. Nejlépe mu dělá čerstvý vzduch a nezřídka řeší případy jízdou na traktoru s mobilním telefonem v ruce, jakožto jeho jedinému ústupku moderní době. Ulrich Satori je zcela opačný případ. Do Rosenheimu byl za trest sesazen z moderního Mnichova. Satori je hrdým příslušníkem přetechnizované společnosti a ani na venkově se nehodlá obejít bez internetového připojení a diktafonu, na nějž si svědomitě nahrává každé svědectví. Právě to a očividný úspěch mladého a pohledného policisty u žen jsou dvě věci, které tradicionalistického Hofera na svém novém kolegovi iritují nejvíce. Dokonce Marie, Korbinianova vlastní sestra, nevynechá jedinou příležitost, kdy může flirtovat s Ulrichem. A jelikož mladý inspektor obývá přestavěnou stodolu přiléhající hned ke statku Hoferů, je příležitostí k třenicím mezi oběma rosenheimskými policisty více než dost. Přes veškeré rozdíly a neshody jsou oba vynikající detektivové a jako tým jsou jednoduše neporazitelní. A to i za cenu toho, že občas neváhají sáhnout po poněkud neobvyklých metodách.
Score:
59 %
Watch on:
ZDF ZDF Library and all videos of ZDF TV shows online

List of episodes

Similar series

Discover a new dimension of watching TV. With Lepší.TV , you can watch 119 online TV channels live or up to 30 days retroactively.
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland