Series Vraždy na přelomu století

Watch show
Vraždy na přelomu století
online

This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 136 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Series information

Krakov 1908. V souvislosti se smrtí své matky se Jan Edigey-Korycki vrací do města po několika letech nepřítomnosti. Je to nesmírně zajímavý a tajemný člověk. Před lety musel opustit Krakov v dramatických situacích. Zúčastnil se duelu, ve kterém zemřel jeho milovaný bratr Lucjan . John byl považován za vraha, který hanebně porušil platná pravidla. Tragická smrt šlechtice také zničila jeho vztah s Konstancji. Vrátit se do Krakova, chce Edigey-Korycki nejen rozloučit se zemřelou matkou, ale také se dozvědět více o její vraždě. Pro místní policii je případ uzavřen - Aleksandra Edigey-Korycka je obětí místního lupiče. Proč však vrah udělal tolik potíží?

Genre: Crime
Directed by: Michal Gazdar
Starring: Pawel Malaszynski (Jan), Eryk Lubos (Henryk), Anna Próchniak (Weronika), Magdalena Cielecka (Konstancja), Olaf Lubaszenko (Jelinek), Eryk Kulm (Kazanecki)
Screenplay: Igor Brejdygant, Anna Gronowska, Michal Kwiecinski
Country: Poland
Year: 2017
Score: 38 %
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia