Watch movie Záskok online

Watch movieZáskok online . %ACTION_VETA Order goNET.TV and watch 1536 movies over the Internet on your TV or computer and 121 television stations with up to 30 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in189 Kč!
Film Záskok
  Trailer for movie Záskok   Follow Záskok online
Genre:
Komedie
Directed by:
Ladislav Smoljak
Starring:
Jan Kašpar (principál společnosti), Zdeněk Svěrák (Karel Infeld Práchenský), Bořivoj Penc (doktor Vypich), Petr Brukner (Vlasta), Marek Simon (Bárta), Miloň Čepelka (šikovatel Vogeltanz)
Country:
Česká republika
Year:
1997
Description:
K mnoha smolným stránkám CIMRMANOVA života patřila i chudoba. V jeho divadlení kočující společnosti Lipany se projevila mimo jiné velkou fluktuací herců. Pokud šlo o odchod domluvený s dostatečným předstihem, dala se situace zvládnout. Došlo-li k němu s křikem a prásknutím dveřmi a často jen pár hodin před představením, prožil soubor i jeho principál horké chvíle. Takové zkušenosti stojí v pozadí hry ZÁSKOK. Milovníkům díla tohoto zneuznaného Čecha se tak dostává do rukou svědectví z této oblasti mistrova života, v níž se nejvíc naplnil jeho osud - z divadla.
Score:
93 %

Similar movies

Discover a new dimension of watching TV. With goNET.TV , you can watch 121 online TV channels live or up to 30 days retroactively.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski