Watch movie Život je krásný online

Přehrajte si film Život je krásný online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 7.01 €!
Sleduj online komedie Život je krásný na CS Film!
  Trailer k filmu Život je krásný   Sledovat Život je krásný online
Genre:
komedie
Directed by:
Ladislav Brom
Starring:
Oldřich Nový (Writer Jan Herold), Lída Baarová (Paintress Jarmila Bendová), Bedřich Veverka (Herold's Secretary Bedrich), Zita Kabátová (Paintress Helena), Ladislav Pešek (Sculptor Vojta Polívka), Jiří Steimar (Arnost Hartl - publisher)
Country:
Československo
Year:
1940
Description:
Komedie plná převleků. Oldřich Nový jako zamilovaný spisovatel, svérázný dědeček s niněrou a současně vemlouvavý věštec.

Slavný spisovatel usiluje o přízeň půvabné začínající výtvarnice. Jarmila ovšem hodlá zasvětit život umění a muži v něm nemají mít jiné místo než jako modely pro malířčinu tvorbu. A tak se zamilovaný Jan přestrojuje za věštce a za dědečka s niněrou, jen aby si ho vyvolená kráska trochu všimla. Je jasné, že diváky na závěr čeká polibek přes celé plátno - pardon, obrazovku.
Score:
68 %
Watch on:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Similar movies

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Česky Česky   Slovensky Slovensky   Polski Polski